Pegasus Havayolları Uçuş Sonrası 45 Dakika Çantamı Bekledim!

Tolga Y. |

Pegasus Havayolları ile 31 temmuz 2013 tarihinde Hatay'dan İstanbul'a 22:20 uçağı ile 1 saat 25 dakikada Atatürk Havalimanına geldim fakat check -in esnasında verdiğim çantamı almak için uçuş sonrası 45 dakika bekleyip bandın başında ağaç olduk. Bu durumda uçuş sonrasında çantamı alırken kaybettiğim zaman dolayısıyla; hava alanı servisini kaçırdım ve evime 3 saat sonra gidebildim.

Bu durumdan son derece rahatsız olduğumu belirtirim. Bundan sonraki uçuşlarımda Pegasus yerine başka bir hava yolu şirketini tercih edeceğimi hatırlatırım.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  16:45

  Sayın Misafirimiz;
  Siz değerli misafirlerimizin, tarafımıza ilettiği her türlü görüş, öneri ve şikayet, Şirketimizin gelişimine ciddi katkı sağlamaktadır.Büyük çaba ve özveri ile çalışılan havacılık sektöründe, Olumlu görüşlerinizi ve takdirlerinizi kazanmak, elbette tüm Pegasus ailesi için büyük önem arz etmektedir.Bu nedenle personellerimizin eğitimleri sürekli yenilenerek misafir memnuniyetimizi sağlamaya çalışmaktayız.Mesajınızda belirtmiş olduğunuz şikayetinize sebebiyet verilen durumdan ötürü üzüntülerimizi bildirmek isteriz.Konu ile ilgili olarak gerekli aksiyonlar alınması amacıyla ilgili departmanlarımıza bilgi verilmiştir.
  İlgi ve anlayışınıza teşekkür eder, bir sonraki uçuşunuzda benzer bir durum ile karşılaşmamanızı dileriz.

  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri