06 Haziran 2013

Pegasus Havayolları Uçuş Sırasında Cep Telefonu Trafiği!

5 Haziran 21. 35 Bodrum Sabiha Gökçen uçuşunuzda 11 D’de oturan bayanın elindeki cep telefonu yol boyunca açıktı fakat emin olduğumuz an ise saat 22. 28 civarı ıslık sesi ile mesaj almasıydı. O an telefonunu kapatmasını söyledim. Ama görünen o ki telefonu tüm uçuş süresince açıktı ve aktif olarak interneti de kullanıyordu. Bence güvenlik açısından bunu cidden kaile almalısınız çünkü kötü niyetli insan bir kere çıkar ve sonucu da geri dönülmez olur.

Bence bu kişinin adı soyadı bilgisi sizde var; uçakta olduğu saatler de kesin; telefon firmasından döküm isteyebiliyorsanız hakkında dava bile açın ki ibreti alem olsun. Eğer ne gerek var diyorsanız da lütfen güvenlik videolarınızı revize ediniz.

Yelda 261 Okunma

Cevaplar

  • Yelda 10 Haziran 2013

    Gerekli aksiyonlarınızı da aldıktan sonra bizlere bilgi verirseniz memnun oluruz. Çünkü ben majör bir bulgunun ortandan kaldırılmasını talep ediyorum. Personelin aldığı eğitimler alacağınız "kalıcı aksiyonun" devamlılığını sağlar ama majör eksikliğinizi (uçuş esnasında cep telefonu kullanımına mani olamama) ortadan kaldırmaz..

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi07 Haziran 2013

    Sayın Misafirimiz; Siz değerli misafirlerimizin, tarafımıza ilettiği her türlü görüş, öneri ve şikayet, Şirketimizin gelişimine ciddi katkı sağlamaktadır.Büyük çaba ve özveri ile çalışılan havacılık sektöründe, Olumlu görüşlerinizi ve takdirlerinizi kazanmak, elbette tüm Pegasus ailesi için büyük önem arz etmektedir.Bu nedenle personellerimizin eğitimleri sürekli yenilenerek misafir memnuniyetimizi sağlamaya çalışmaktayız.Mesajınızda belirtmiş olduğunuz şikayetinize sebebiyet verilen durumdan ötürü üzüntülerimizi bildirmek isteriz.Konu ile ilgili olarak gerekli aksiyonlar alınması amacıyla ilgili departmanlarımıza bilgi verilmiştir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön