30 Aralık 2014

Pegasus Havayolları Uçuş İptali Ve Verilmeyen Yolcu Haklarımız!

19.08.2014 gününe İzmir - Madrid Sabiha Gökçen aktarmalı uçuşumuz. Sabah 7:55 İzmir-İstanbul uçağımıza bindik kalkış anında meydana gelen sorundan uçuşumuz iptal edildi ve geri bekleme salonuna döndük. Haklarımızın bize verilmesi (yiyecek içecek, telefon hakkı) yaklaşık 1 buçuk saati buldu. İstanbul Madrid uçağımızın kalkış vakti ise 10:15 idi. Yeni gelen uçakla İstanbul'a vardık ve Madrid uçağımız çoktan kalkmıştı. İstanbul Pegasus Havayolları çalışanlarının uçuş iptaline dahil hiçbir şey bilmemesi tuzu biberi oldu.

Havaalanında yaklaşık 3 saat bekledik ve otele yerleştirildik. Ertesi gün hiçbir şey yaşanmamış gibi Pegasus check-in sırasına girip Madrid'e geçtik. Başka hiçbir hakkımız bize ödenmedi.

Mert 889 Okunma

Cevaplar

  • Mert 03 Ocak 2015

    Şikayetim http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu. Aspx sitenize zaten yapılmıştır ve talep numaram 1261145. Bunu yaptığım halde diğer insanlara attığınız birebir aynı cevapları almak istemiyorum ve sizi önden uyarıyorum! Buraya yazma amacım mağduriyetimin giderilmesini istememdir. Eğer müşterilerinizin mağduriyetini giderme gibi bir çabanız yok ise en kısa yoldan avukatıma vereceğim delil fotoğraf ve kayıtlarla mahkemede görüşmek üzere.

  • Mert 29 Aralık 2014

    Aslında pegasus ailesinden o kadar negatif ve düzensiz davranışlar gördük ki daha fazla yazabilmek isterdim fakat alanım sınırlı. Aldığımız süper kupa maçı biletlerimiz, otel rezervasyonlarımız bunların hepsi yandı. Manevi olarak bana nasıl bir özür dileyebilirler ki bu saatten sonra umurlarında olmadığını anlıyorum ama İzmir'de elimize haklarımızın yazılı olduğu "ingilizce" metinler verildi. Orada yazan hakkıma göre şu an bana yapılması gereken 600 euro ödeme var. Buradan elimdeki kanıtlar ve şahitlerle beraber birlikte hakkımızı aramaya hazırız. Cevabınızı merakla bekliyorum, saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön