Pegasus Havayolları Uçuş İptali Ve Mağduriyetim!

Turgay A. |

21.06.2014 tarihli Elazığ - İzmir pc2251 uçuşu ilgili firma tarafından operasyonel nedenlerle (?) iptal edildi. Bu nedenle mağdur edildik. Bana aynı durumdaki uçuşu 4 gün sonraya vermeyi teklif ettiler. Kendi çabalarımla müşteri hizmetlerine (hezimeti daha doğru) biletimi Diyarbakır'dan ve İstanbul aktarmalı olarak değişiklik yaptırmak zorunda kaldım.

Yani Elazığ'dan 2 saatte gideceğim yolu 1 gün sonra 7 saate yakın bir sürede tamamlayacağım ve servis vb. herhangi bir destek yok. Kendi imkanlarınızda gideceksiniz denildi.

Cevap yazacak arkadaşa söylüyorum; biletlerim ucuz değildi, ucuz olsa bile bu mağduriyeti hakettik mi? Sorun Pegasus Havayolları'ndan kaynaklanırken neden biz mağduruz.

rezv: EY55LR

Etiketler :

Personel Davranışı Uçuş İptal Rötar - İptal Tazmin

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgay A.
  05 Temmuz
  23:48

  konuyu kapatıp geçiştiriyorsunuz hiç bir çözüm bulamadınız. ayrıca mağdur edip arayın dediğiniz müşteri hizmetlerinizde dk. 1,5 tl (20 dk görüştüm) para kazanıyorsunuz. diyecek birşey bulamıyorum

 • Turgay A.
  05 Temmuz
  23:44

  siteniz dende yazdım hiç bir dönüş olmadı

 • 23 Haziran
  09:53

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri