Pegasus Havayolları Uçuş İptali Ve Mağduriyet!

Süreyya Ç. |

21 Haziran 2014 saat 8:25'deki PC 2131 No'lu uçuşun EQYAZ6 PNR No'lu yolcusuyum bana hiçbir şekilde mesaj dahi atılmadan uçuşum iptal edilmiş bana 18 saat sonra gece 24 uçuşuna yer verebileceklerini veya istersem 11'de Bodrum'a gidebileceğim söylendi.

Esenboğa havalimanına ulaşım ücretim, İzmir havalimanında kalan aracımın ekstra otopark ücreti rezervasyon değişikliği için verdikleri ve dakikası 1.5 TL olan ve sabah 6'da dakikalarca telefonda bekletilmemin ve işlerimin gecikmesinin bedelinin ödenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Rötar - İptal Bilgilendirme Uçuş İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süreyya Ç.
  10 Temmuz
  17:00

  Şikayetiim hiçbir şekilde dikkate alinmamiştır geri dönüş yapılmamaştır. Zaten Pegasus tan boyle birşey beklemekteboşuna her şikayete yazdıkları cevap aynı klişe cevap mağduriyetim devam ediyor yazıklar olsun marka olamamak işte böyle birşey

 • Süreyya Ç.
  29 Haziran
  12:19

  Şikayetim çözülmedi adımı PNR numaramı yazdım Pegasus un yazdığı cevaba bakın hiçbir çözüm üretmiyor cevabı kendi web sayfasına davet etmek ayıp ayıp bana ulaşmadılar ve hiçbirşey yapmıyorlar bende herkese anlatıyorum ve anlatmaya devam edeceğim. Çözmek istiyorlarsa beni arasınlar

 • 24 Haziran
  16:35

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri