Pegasus Havayolları Uçuş İptali!

Eray K. |

28 Aralık 2014 Pazar saat 22:20 olması gereken Gaziantep İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşu ile ilgili saat 13:52'de aşağıdaki mesaj gelmiştir;
"28.12.14 Gaziantep İstanbul pc159 uçuşumuz, Gaziantep teki sis nedeni ile iptal edilmiştir. Ek sefer bilgisi saat 19:30 dan sonra tarafınıza bildirilecektir."

Şuan saat 22:31'dır ve herhangi bir açıklama olmaksızın Gaziantep Havalimanında Pegasus Havayolları ofisinde hiçbir görevli yoktur. Şu an başka havayolu şirketlerinin uçuş seslerini duymanın yanı sıra havaalanında herhangi bir sis yoktur. Dürbün ile bakıldığında komşu illeri dahi görmek mümkün bir durumdur...

Pegasus Havayolları ücretsiz telefon numarasını aradığımızda da herhangi bir bilgi verilmemektedir..

Etiketler :

Rötar - İptal Bilgilendirme Uçuş İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eray K.
  29 Aralık
  14:09

  2. mesaj olarak uçuşu komple iptal ettiler ve telefonla aradığımızda para iadesi ya da başka tarihe kaydırmamız gerektiğini söylediler.

  Ertesi gün akşam aynı saat için bilet verebileceklerini ya da başka ilden uçuş sağlayacaklarını belirttiler

  Havalimanında yolcular gruplaşarak otobüs kiraladı ya da otogardan başka illere geçti. Biz 2 arkadaş Sabah saat 7:50 uçağına bileti kaydırdık fakat Pegasus hiçbir şekilde transferimizi sağlamak için girişimde bulunmadı. Bu mağduriyetide gidermeleri gerekirdi.