Pegasus Havayolları Ücreti Ödediğim Uçağa Binemedim Şimdi Fiyatı 2 Kat!

Doğan T. |

24 Nisan 2014 tarihinde Adana'dan Dalaman'a uçmak için 18 Nisan 2014 tarihinde Pegasus Havayolları internet sitesinden bilet aldım. 24 Nisan 2014 tarihinde havaalanına gittiğimde sistemde bana ait bir bilet gözükmediği söylendi. Biletin parası kredi kartımdan kesilmesine rağmen ödemesini yaptığım bilet ile uçağa binemedim.

Pegasus Havayolları personelini banka ile görüştürmeme, banka tarafından rezervasyon numarası kendilerine verilmesine rağmen sorunu çözme konusunda yardımcı olmadılar. Tekrar bilet almak zorunda kaldım.

18 Nisan tarihinde aldığım bilet ücreti 223 TL olduğu halde 498 TL'den bilet aldım. Dolayısıyla 498 TL ile 233 TL arasında oluşan 275 TL'lik farkın tarafıma iadesini talep ettim.

Etiketler :

Bilet Fiyatı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  08:51

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri