06 Mayıs 2013

Pegasus Havayolları Uçakta Kablosuz Pos Cihazı Kullanılıyor!

Perşembe günü Bodrum'dan Sabiha Gökçen Havalimanı'na Pegasus'un 21:35 saatli 177 sefer numaralı uçağı ile geldim. Uçakta bir şeyler yemek istedim ve yemek siparişi verdim. Ödemeyi kredi kartı ile yaptım.

Buraya kadar sorun yok gibi. Aslında sorun kredi kartıyla nasıl oluyor da uçakta ödeme yapabiliyorum? Cep telefonlarının uçakta açık olması uçağın elektronik aksanına zarar veriyor da pos cihazı vermiyor mu?

Emre 1.085 Okunma

Cevaplar

  • Emre06 Mayıs 2013

    Yani limiti dolan yada iptal olan kartım ile alışveriş yaptıktan sonra, cihazını online olduğu vakit tahsilat yapamayacak ve zarar edeceksiniz öyle mi? :)

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Misafirimiz, Mesajınız ilgili departmanımıza iletilmiş olup değerlendirilmiştir.Pegasus Havayolları olarak Uçuş güvenliğini tehdit edebilecek hiçbir riski göze almadan gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımızda uçuş öncesi uçuş güvenliği ile ilgili gerekli aksiyonlar alınmaktadır.Bildiriminize istinaden uçak içerisindeki pos cihazları uçuş devam ederken offline durumundadır.Uçuş inişi gerçekleştirildikten sonra online konumuna getirilerek tahsilat işlemleri tamamlanmaktadır. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön