Pegasus Havayolları Uçak Arızası ve Sonrasındaki Mağduriyet!

Ali P. |

Pegasus PC712 Üsküp - İstanbul uçuşunda kokpit cam çatlağı nedeniyle uçuş iptal edildi ve bizi bavulsuz bir şekilde Üsküp'teki bir otele götürdüler ve onlardan haber beklememizi söylediler. Ertesi sabah resepsiyondan uçağın gece kalktığını öğrendik. Bize haber vermeden uçağı kaldırmışlar ve kendi yerleştirdikleri otelde bizi geride bırakmışlardı. Onlardan yabancı bir ülkede olduğumuz için destek beklerken Pegasus'un konuyla ilgili bir yükümlülüğü olmadığını, kendi başımızın çaresine bakmamız gerektiğini söylediler.

THY gece uçağına yüksek bir ücrete bilet alarak İstanbul'a 1,5 gün gecikmeli dönebildim. Bana, eşime ve bir yaşındaki bebeğime yaşatılan bu mağduriyetle ilgili şikayetçiyim.

Etiketler :

Uçuş İptal Rötar - İptal Tazmin

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali P.
  21 Kasım
  14:34

  Bırakın yaşattıkları mağduriyetimi gidermeyi, şikayetimi inceleme zahmetine bile girmediler. Pegasus\'un müşteri memnuniyetine dair herhangi bir ilgisi olmadığı, kendileri için müşterinin bilet sattıktan sonra yük olarak algılandığı açıkça anlaşılmaktadır.

 • Ali P.
  16 Kasım
  20:17

  İletişim formunu kullanarak zaten iletmiştim, numarası 1014868, ancak otel ücretini kendiniz ödediğiniz halde farklı bir otelde kalmayı tercih ettiğim gibi gerçekle ilgisi olmayan bir cevap döndünüz bu şikayetime..

  Havaalanından sizin ayarladığınız otobüse binmiş ve sizin götürdüğünüz otele yerleşmiştik. Uçaktaki diğer yolcularla birlikte kalabalık bir grup olarak otele checkin yaptırmıştık ve bizim pasaportlarımız sabaha kadar resepsiyonda kalmıştı. Otele herhangi bir ücret de ödemedik (doğal olarak siz ödediniz), bu durumda nasıl kendi tercih ettiğim otelde kalmış olabilirim ki? Oteldeki kayıtları bile sorgulamaya zahmet etmemişsiniz..

 • 15 Kasım
  20:06

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri