24 Ekim 2013

Pegasus Havayolları Uçak Arızalandı Diye 4 Saat Rötar Yaptı!

20. 10. 2013 tarihindeki İzmir- İstanbul Atatürk Havaalanı uçuşumuz 21. 45 yerine ancak 21. 10. 2013 tarihinde 01:50 de yapılabilmiştir. Pegasus yetkilileri uçağın arıza yaptığını söyledikleri halde kuyruk numarasından yaptığımız araştırmada uçağın bizden önce uçuşları olan Sabiha Gökçen yolcularını aldığı anlaşılmıştır. O saatteki Pegasus yetkilileri hiçbir konuda geçerli açıklama yapamamış ve bilet iadesi isteğimiz karşılanmamıştır.

01. 00'da Son çağrı anonsu yapılmadan uçak kaldırılmak istenmiş polislerle engelleme yapılmış ve tüm valizlerimiz uçaktan indirilmiştir. Bu çirkin olaylar nedeniyle bilet ücretimin iadesini taksi ücretimin karşılanmasını ve resmi olarak özür dilenmesini talep ediyorum.

Uygar 91 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi25 Ekim 2013

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön