Pegasus Havayolları Uçak Arızalandı Diye 4 Saat Rötar Yaptı!

Uygar E. |

20. 10. 2013 tarihindeki İzmir- İstanbul Atatürk Havaalanı uçuşumuz 21. 45 yerine ancak 21. 10. 2013 tarihinde 01:50 de yapılabilmiştir. Pegasus yetkilileri uçağın arıza yaptığını söyledikleri halde kuyruk numarasından yaptığımız araştırmada uçağın bizden önce uçuşları olan Sabiha Gökçen yolcularını aldığı anlaşılmıştır. O saatteki Pegasus yetkilileri hiçbir konuda geçerli açıklama yapamamış ve bilet iadesi isteğimiz karşılanmamıştır.

01. 00'da Son çağrı anonsu yapılmadan uçak kaldırılmak istenmiş polislerle engelleme yapılmış ve tüm valizlerimiz uçaktan indirilmiştir. Bu çirkin olaylar nedeniyle bilet ücretimin iadesini taksi ücretimin karşılanmasını ve resmi olarak özür dilenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Rötar - İptal Bilgilendirme Rötar - İptal Tazmin Uçuş Rötar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ekim
  10:08

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri