Pegasus Havayolları Uçağa Keyfi Kabul Edilmedik!

Çidem Y. |

06.08.2014 tarihli sabah 09:35 İzmir Mardin uçağına alınmış biletlerimiz vardı 3 kişilik. Saat 09:20'de check-İn işlemi yapılan yerin önünde iken 10 dakika gecikmede verilmişken ordaki işlemi yapan görevli bayan işlemimizi gerçekleştiremiyeceğini söyleyip bizi uçağa kabul etmedi valizimiz de yoktu ve uçağın kalkmasına 35 dakika vardı.

Bizim yüzümüzü bile bakmadan gidip tekrar bilet almak için bize bilet satılan Pegasus Havayolları bürosuna gitmemizi söyledi. 10.07.2014 İzmir Diyarbakır uçağında kız kardeşim ve annem yolculuk yaptı tam 30 dakika bir yolcu geciktiği için uçağın içinde yolcunun gelmesi beklenmiş bu ayrıcalığın sebebi neden bilgi verir misiniz? Ayrıca orada çalışan persone bayandan da şikayetçiyim!

Etiketler :

Personel Davranışı Geciken / Yavaş Check-in

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çidem Y.
  09 Eylül
  15:49

  Hala bana dönüş yapacagınız tarihi bekliyorum

 • 08 Ağustos
  16:19

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri