Pegasus Havayolları Uçağa Alınmadık!

Şehnur Ö. |

15.02.2015'te pc4046 uçağıyla 18.20'de Barcelona'dan İstanbul'a dönüş yapacaktık. 1 gün önce online check-in yaptık. 2 saat önce de havalimanında valizlerimizi teslim ettik. Güvenlik kontrolündeki sıradan ve el bagajlarımızın açtırılmasından dolayı zaman kaybettik.

Uçağın kalkış kapısının uzaklığı nedeniyle anca 18:10'da kapıda olduk. Biletimizde uçağın kalkış saatinden sonra gelen yolcular alınmayacaktır yazısı yer almakta. Bu bizim geç kalmadığımızı göstermekte. Bunlara rağmen geç kaldınız denilerek uçağa alınmadık ve valizlerimizi gidip almamız gerektiğini söylediler. Buna rağmen uçak 19:02'de kalktı. Valizlerimiz de İstanbul'a gönderilmiş. Bu büyük bir suç. Valizim olmadığı için ilk uçaktan bilet aldım.

Etiketler :

Personel Davranışı Geciken / Yavaş Check-in

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Şehnur Ö.
    17 Şubat
    22:00

    Bu da bana 1685 TL'ye mal oldu. Ayrıca ilk uçak THY'den olduğu için atatürk havalimanına indim fakat valizlerim sabiha gökçende olduğu için yaklaşık 100 km yol giderek valizlerimi aldım. Bununla beraber barselona havalimanında 10 saat yatmak zorunda kaldım ve pazartesi günü okulumdaki önemli dersleri kaçırdım. Ayrıca kontörüm bittiği için internete bağlanamadım ve aileme ulaşmam tam 4 saatimi aldı. Pegasus tam anlamıyla kabus gibi bir gece yaşattı bana!