12 Şubat 2014

Pegasus Havayolları Tüketici Sözleşmelerine Uymuyor!

6242105810829 kod numarası ile 07,02,2014 tarihinde Sabiha gökçen hava alanından Denizli'ye 08:20 uçağı ile Denizli Çardak hava alanına uçacağımı sanıyor iken korsan uçak kaçırma sebebini mazeret göstererek 02:30'da tüm yolcuların itirazıyla zor gelebildik.

Geçen bu 6 saat zarfında Pegasus Havayolları şirketinden ne bilgi nede bu ertelemeler zarfında gıda desteği göre bildik. Daha sonraki çağrı merkezine hak kaybı için aradığımızda yolculuğu yaptığımız için hiçbir talepte bulunamazsınız diyorlar.

Oysa hava yolu kullanan yolcuların haklarıyla ilgili çıkarılan sözleşmenin 9. maddesinin A. bendine yazan sorumluluğunu yapmadılar. Çağdaş ve uygar ülkelerde hava yolu şirketlerini örnek almayan ve korsanca davran!

Özcan 158 Okunma

Cevaplar

  • Özcan 17 Şubat 2014

    kesinlikle pegasusla hayatımın hiç bir zamanında karşılaşmak istemıyorum.hava korsanlığından başka bır işe yaramıyor bence yazıktır.sorunumu çözerkenki davranışları uluslar arası olmaya hedef seçen bir şirkete yaraşmıyor.sanırım hava korsanının seçimi bilinçliydi

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz ; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön