Pegasus Havayolları Tarafından Maddi Ve Manevi Zarara Uğratıldım!

Ahemet Can E. |

Pegasus Havayolları'na ait 14 Nisan 2014 tarihli, 132 uçuş no'lu İstanbul (Sabiha Gökçen) / Trabzon uçağı yolcusuydum. Koltuk numaram (22 A'dır.) Bir önceki uçuşa ait yapılması gereken temizlik kurallarına riayet edilmediğinden dolayı, oturduğum koltukta bulunan sakız pantolonuma yapıştı. Uçuş görevlilerine durumu bildirdiğimde tepkiyle karşılaştım. O kadar yolcu içinde, görevlilerce hakarete uğradım.

Kısaca, haklıyken haksız duruma düşürüldüm. Pantolonumun değeri 120 TL'dir. Kişilik haklarım zedelendiğinden ilgili firmadan 2.000 TL manevi tazminat talep ediyorum. Bu taleplerin karşılanmaması durumunda Yasal Mahkemeler ve Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvuracağımı, saygı ile bildiririm.

Etiketler :

Uçuş Hizmetleri Personel Davranışı Temizlik-Hijyen

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  22:29

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri