14 Mayıs 2013

Pegasus Havayolları Sorunumu Çözmüyor!

Pegasus Hava Yolu müşteri hizmetleri ile yaşanmış olan 928881 numaralı şikayetimdeki otopark sorunum üzerinden ne kadar geçmiş olmasına rağmen hala sonuçlanmadı. Onlar durumun arkasında durmadığı için defalarca arayıp bir dünya da telefon faturası verdim. Beni aradıkları 19. 04. 2013 tarihinde yapmış olduğum görüşmede otopark ücretimin iade edileceği ve ilgili bilgileri onlara faxlamamı söylediler ve o gün hemen faxladım.

Hala ücret iadem yok, haber yok. Ben bunun için yine aramalıyım, yine aramalıyım, yine aramalıyım. Olan bir dünya fatura. İşte Durum bu.

Zeliha 84 Okunma

Cevaplar

  • Zeliha 20 Mayıs 2013

    belirttiğiniz gibi bugün bu saat itibariyle faxımı tarafınıza tekrar ilettim. kontrol etmek için bana verilen dahili numarasına ise sistemimizde kayıtlı değil deniliyor. 7407 tuğba hanım denilmişti ama bu numaradan kimseye ulaşamadım. şu an itibariyle faxımı 3. kez istenen şekilde tarafınıza ilettim. aylar oldu lütfen sorunmumu halledin artık.

  • Zeliha 20 Mayıs 2013

    belirttiğiniz şekilde belirttiğiniz numaraya 15 mayıs tarihinde faxımı ilettim ama hala bir geri dönüş olmadı

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Misafirimiz, Bildiriminize istinaden yapılan inceleme sonucunda tarafımıza iletmiş olduğunuzu beyan ettiğiniz fax mesajına ulaşılamamıştır.Gerekli incelemenin sağlanarak tarafınıza geri dönüş yapılabilmesi amacıyla otopark faturanızı 02165607092 nolu fax numarasına 928881 nolu şikayet numaranızı ve ilgili uçuşun rezervasyon kayıt numarasını da belirterek göndermenizi rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön