24 Ocak 2014

Pegasus Havayolları Şikayetlere Karşı Duyarsız!

Pegasus Havayolları ile ilgili bu sayfada yer alan şikayetlerin altına kendi sayfalarından bize ulaşın kısmından şikayetin yazılması isteniyor, standart cevap olarak. Sırf cevap vermiş olmak için! 1,5 ay önce bahsettikleri yerden şikayetimi bildirdim. Bu kadar zaman geçmesine rağmen hala geri dönüş yapılmadı.

Anlayacağınız bir şikayetiniz varsa ve bu sayfaya yazıyorsanız, "Ki birçok firma bu siteye yazılan şikayetleri dikkate alıyor ve sonuçlandırıyor" ama Pegasus Havayolları'ndan standart cevap alıp kendi web sayfasına yönlendiriliyorsunuz ve sonrasında da tenezzül edilip bırakıp aranmayı, sorun ile ilgili mail bile alamıyorsunuz.

Pegasus Havayolları'ndan senede en az 50 bilet alıyordum kaç yıldır bir daha tövbe...

Çiğdem 94 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem 25 Ocak 2014

    2013 yılı içinde cevap verdiğinizi iddia ettiğiniz talebime hangi yolla geri dönüş yapıldığını öğrenebilirmiyim.Telefonla aranmadım 27/11/2013 tarihinde yapmış olduğum şikayet ile ilgili misafir ilişkileri biriminden "talebiniz kısa sürede yanıtlanacaktır" mailinin dışında gelen bir mail de yok.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Misafirimiz; Bildiriminize istinaden yapılan inceleme sonucunda 2013 yılı içerisinde iletmiş olduğunuz bir tane talep tespit edilmiştir.İlgili talebiniz yanıtlanmış olduğu görüldüğünden güncel bir talebiniz var ise tarafımızca görüntülenememektedir.Bu nedenle güncel bir talebiniz var ise talep numaranızı bildirmeniz halinde gerekli incelemelerin gerçekleştirileceğini bildirmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön