19 Şubat 2013

Pegasus Havayolları Sağlık Problemi Biletin Açığa Alınması!

15 şubat/18 şubat İstanbul - Amsterdam/Amsterdam - İstanbul için 4 kişi bilet aldık. Benim ayağım kırıldı ve sadece benim uçuşumu açığa almak için sizin verdiğiniz faxa 13 şubatta dilekçe ve raporumu gönderdim. Ayrıca internet sayfasına yazı yazın dediler onu da yazdım.

Bu arada hangi çağdayız hala fax istiyorsunuz? Neden mail ile kabul etmiyorsunuz bu dosyaları? Ben kırık ayağımla fax aramak zorunda mıyım? Çağrı merkeziniz 1 hafta ile 30 gün sürer raporunuz inceleniyor diyor. Raporun nesi inceleniyor anlamadım. Acil cevabınızı bekliyorum.

Erkut 148 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Misafirimiz, Talebinize istinaden çağrı merkezimizin tarafınıza yardımcı olduğu tespit edilmiştir. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

  • Erkut22 Şubat 2013

    13 şubat saat 13.30-14.30 arası fax çektim ayrıca internet sayfanıza da yazmam istendi ordanda formu doldurdum. İnternet sayfanıza 14 şubatta yazdım. İşi ne kadar zora sokmak için soru varsa onları soruyorsunuz. Saati dakikası dakikasına bilemem. Ayrıca fax yerine e-mail gibi günümüzün teknolojisini kullanırsanız çağ atlayarak işlemlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz.Teşekkürler. Acil cevap bekliyorum. Lütfen oyalamaktan vazgeçin. Çağrı merkeziniz bana hala raporunuzu inceliyoruz diyor.Teşekkürler.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Misafirimiz; 13.02.2013 tarihinde tarafımıza ilettiğiniz fax mesajının saatini bildirmeniz halinde gerekli incelemeler gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön