27 Ekim 2015

Pegasus Havayolları Sabiha Gökcen Gişe Memurunun ve Şefinin Çifte Standartı!

25-10-2015 tarihinde akıllı telefonlar yüzünden 08:55 Sabiha Gökçen- Samsun uçuşunda saat 08:30'da bagaj bölümüne yetiştim. Telefonum ve oradaki bir çok kişinin saati 07:30 gösteriyordu. Uçağa binişi kapandığı belirtildi. Ben geç kalmadım herkes gibi mağdurum izin verin geçeyim dediğimde uçakta 160 kişi var birtek siz geç kaldınız televizyon seyretseydiniz gibi saçma sapan yorumlara maruz kaldım.

Hakkımı aramak isteyip diğer mağdur yolculara seslendiğimde gişe personeli herkesin işlemini yapacağım sizin yapmayacağım provokatör yapıyorsunuz dedi. Bana fark vermem gerektiği söylendi ve 2 kişi için 540 TL istendi (biletlerimin bedeli 300 TL). 10 kişinin biletini değiştirip bana gelince bu yapıldı.

Cem 38 Okunma

Cevaplar

  • Cem30 Ekim 2015

    Şikayetimin devamı.bagaj bölümünde 20dakika kadar bana TV seyretmeliydiniz vatandaşlık görevinizi yapmadınız gibi saçama sapan yorumlar yapıldı ve ağlayan bebeğim için anne ve babalık dersi verildikten sonra gişeye gönderildim. Aynı şekilde başka mağdur insanların olup olmadığını etrafa sorduğumda gişe personelinin provokatörlük yapıyorsunuz herkesin işlemini yapacağım sizinkini yapmayacağım demesiyle sinirlerim iyice gerildi. Sıra 1 ön sıradaki bayana geldiğinde sistemi kapattıklarını söylediler. Talimat geldiğini söylediler. Yazılı beyan istedim yok dediler. Şimdi provokatör kim? gişe çalışanı bana provokatör diye nasıl ithamda bulunabilir. yetkisi nedir. sisteme provokatör yolcu diye not

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön