Pegasus Havayolları Refakatçinin Kaba Tavrı!

Pinar Y. |

Sayın Yetkili;
10.06.2014 tarihli pc286 sefer sayılı İstanbul Sabiha Gökçen - Denizli seferine firmanızdan oğlum için bilet satın aldım. Uçağın kalkmasına 20 dk. kala refakatçi bayan geldi ve bizimle birlikte yaklaşık 8 kişi daha aldı aralarında tek çocuk olan benim oğlumdu, diğerleri yaşlı kişilerdi.

Herkes biletini bayana uzatınca ooo bu kadar kişi mi var hepsini banamı verdiler başka refakatçi yok muydu deyince haklı olarak baş edemeyeceğini düşündüm. Sonuçta kendisine poşet teslim etmiyorum.

Hanımefendi siz böyle söyleyince, bana hiç güven vermediniz dedim, oda bana oğlumun kimliğini uzatıp hanımefendi beğenmiyorsanız süpervısore gidin size başka birini versin gibi kaba bir tavırla davrandı!

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  09:49

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri