Pegasus Havayolları Puanı İşlememek İçin Komik Bahaneler Sunuluyor!

Hasan Şenol G. |

08. 09. 2013 tarihinde Sabiha Gökçen Adana'ya uçuş gerçekleştirdim. Fakat puanlarım hala işlenmedi. Çağrı merkezinizle 3 kere görüştüm puanlarınız işleniyor dediler. Bugün gördüm ki puanlar yine işlenmemiş. Bana bahane olarak (gerçekten bahane) Bilet isminiz H** Ş** G** Kimlikteki ve karttaki isminiz H** Ş** G** . Biz nereden bilelim uçağa binenin Hü** olmadığını gibi ibare kullandılar.

Madem arada böyle bir farkı bahane ediyorsunuz, neden o zaman uçağa aldınız beni ?Check in yapan arkadaş nereden biliyor benim adımın H** olduğunu. Uçağa bindirirken her şey ok. İsimde sorun yok puan işlerken sorun oluyor. Böyle bir saçmalık gerçekten olamaz.

Etiketler :

Hediye Mil - Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Şenol G.
  22 Eylül
  23:38

  pegasusun aşağıdaki vermiş olduğu linke istinaden ilgili şikayetimi yapmış olup kendilerinden herhangibir cevap gelmemiştir.
  ben 8 eylüldeki uçuşumdan bahsediyorum onlar 16 eylüldeki uçuşumun puanını yüklüyorlar.
  bir işi becerip çözemediler. tebrik ediyorum.

 • 17 Eylül
  16:22

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri