Pegasus Havayolları Pnr Numaramı Kaybettim Diye Biletim Yandı!

Emine D. |

Pegasus Havayolları'nın online sitesinden üç ay kadar önce gidiş - dönüş bileti satın aldım. Telefon değişikliği yapmam nedeniyle Pnr numaramı kaybettim ve almak için çok uğraşsam da alamadım. Dolayısıyla da havaalanına Pnr numaramı öğrenemeden gittim.

Pegasus müşteri temsilcisi sorun olmayacağını söylemişti. Havaalanında bana biletimin görünmediğini söylediler. Şok oldum uçağın kalkmasına da az bi zaman var. Bileti aldığımdan emin olduğumu ve kartımdan da para çekildiğini söyledim birşey yapamayacaklarını söylediler.

Tekrar para ödeyip yeni bilet almak zorunda kaldım. Pegasus para çekmeyi biliyor karttan ama bir Pnr numarası yok diye bileti yokmuş gibi gösteriyor. Mağdurum, gerekenin yapılmasını rica ediyorum...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ocak
  08:34

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1047310 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

 • Emine D.
  23 Ocak
  12:27

  20.01.2014 İstanbul'dan Muş'a gidiş tarihimdi 06.02.2014 de Muş'tan İstanbul'a dönüş tarihim. iki bileti birlikte 122 veya 123 tl ye almıştım üç ay kadar önce.