Pegasus Havayolları Personelin Kibirli Tutumları!

Muhsin S. |

7 Kasım 2013 tarihinde akşam Ankara-Köln arası Pegasus Havayolları'nda yolculuk esnasında bilet kontrol yerinde çalışan elemanlardan birinin 1-2 kilo yük fazladır diye yolculara jest ve mimikleri ile kibirli tavır koyması, bunun da oradaki Pegasus'da en iyi elemanımızdır denilip savunulur olması hoş olmadı. Uyardığım halde hakaret olarak algıladı ve tartışma basladı.

Gerçekten bayanın tavırları rahatsız edici idi. Yolcular bekletildi yorgundu. Aksam 22. 30 sırasında bavulların tartıldığı yerde. Bu kadar paracı ve uçakta suyu bile 3 Euro satan şirket görmedim. Bagajdan 1 kilo fazla olsun da para alayım diyen zihniyetin uyarılmasını istirham ediyorum.

Etiketler :

Uçuş Hizmetleri Personel Davranışı İkram Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhsin S.
  22 Kasım
  08:46

  ayrica oraya saatini yazdim genel yolcularin icinde olan bir tavirdir ...daha jest ve mimiklere dikkat etmeli insanlari kücümsememeliyiz kibirlenmemeliyiz orada 2 bayandan biri daha olgun ve mütevazi idi..ve sirket ancak böyle sevilir..umarim daha saglikli bir iletisim saglanir

 • 14 Kasım
  09:54

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri