Pegasus Havayolları Personeli Tarafından Yanıltıldım!

Veli Ö. |

26.04.2014 İst.SAW- Gaziantep 20:15 uçuşu için saat 19:00 da Sabiha Gökçen'den giriş yaptım. Check-in noktası çok yoğundu. Uçuşa 15 dk. kala nihayet sıra bana gelmişti. Check-in işlemim devam ederken görevli memure hanım şefine danışarak bana bavulu bagaja alamayacaklarını söyledi, neden diye sordum bagajın kapandığını söyledi.

Bavulumda sıvı ve kesici eşyalar olduğunu söyledim, önce bizi ilgilendirmez dedi. Israrcı davrandım, biniş noktasındaki X-ray cihazındaki görevliye "biniş esnasında bagaja vereceğinizi söylerseniz alırlar" dedi. Emin misiniz diye tekrar sordum evet yalnız acele edin uçak kalkmak üzere dedi. Halbuki güvenlik almadı, bende ortada sap kaldım. Özetle Pegasus Havayolları personeli beni yanılttı!

Etiketler :

Personel Davranışı Geciken / Yavaş Check-in

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veli Ö.
  13 Mayıs
  16:24

  Ben iddaa ediyorum kimse bana dönmedi, cevap veren olmadı diyorum. gelen cevabınızda dönüldü diyorlar. bir defa sizin müşterilerinize saygınız olsa böyle bir cevap vermezsiniz. bu saatten sonra da farketmez. Pegasus markasının gerçek yüzünü ve bana yaşattığı mağduriyeti sanal veya gerçek her ortamda dile getireceğim.

 • 13 Mayıs
  15:11

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1093978 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

 • Veli Ö.
  05 Mayıs
  08:36

  1 haftadır şikayetime cevap alamadım. pegasus internet sitesine de iki kez yazmış olmama rağmen halen cevap yok. bedava bile hizmet verseler pegasusu tercih etmeyeceğim.

 • 01 Mayıs
  12:56

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri