10 Nisan 2013

Pegasus Havayolları Personeli Kasten Uçuşumu Kaçırmama Sebep Oldu!

9 nisan günü, eşime de bilet aldığım istanbul Samsun uçuşunu, Pegasus checkin görevlisi B*** hanımın sorumsuzluğu yüzünden kaçırdım. 20:10 daki uçuşum için saat 19:25 te check-in kuyruğuna girdim, otomatik cihazdan check-in yapmayı denedim makinada halen uçuşum check-ine açıktı ancak yanyana yer vermediği için check-in görevlisine gittim. Koordinatör B*** hanım henüz check-in kapanmamış iken bana daha süreniz var bekleyin diyerek sıraya gönderdi.

Beklerken 2 kez daha sordum her seferinde bekleyin çağıracağım sizi dedi. 19:55 gibi çağırdı, gidince uçuşunuz kapanmış kaçırdınız dedi, kapanana kadar bizi bekletti. Onun yüzünden uçağı kaçırdık sorumlu Pegasus görevlisi yüzünden ciddi zarara uğradım.

Erman 147 Okunma

Cevaplar

  • Erman 25 Temmuz 2013

    pegasus durumu titizlikle incelemeden kendi çalışanlarının tuttuğu kayda göre hareket etmiş ve beni suçlu çıkarmıştır. konu incelendiğinde çalışanlarının gerçeği çarpıttığı ve haklı olduğum ortaya çıkacaktır.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 940085 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön