Pegasus Havayolları Pegasus Plus Üyeliğimi Kullanamıyorum!

Mustafa H. |

Geçen yıl üye olduğum Pegasus Plus sisteminde bilgi güncellemesi yapılamadığından dolayı, çağrı hizmetlerini birkaç defa aramama, faks çekmeme, e- mail yollamama rağmen bilgilerim halen güncellenememiş ve sorun çözülememiştir. Konuyla ilgili çözüm geliştirilmesini rica ederim.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  09:00

  Sayın Misafirimiz;
  Bildiriminize istinaden yapılan inceleme sonucunda Pegasus Plus üyeliğinizin aktif hale getirilmiş olduğu görülmektedir.Hesabınızda güncelleme işlemlerinin yapılabilmesi için çağrı merkezimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz.
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

 • Mustafa H.
  23 Temmuz
  15:14

  Şikayetle ilgili somut hiçbirşey yapılmadı

 • Mustafa H.
  23 Temmuz
  15:13

  Değerli Pegasus yetkilisi, zaten yukarıda söylenen işlemleri yapamadığım için buraya yazdım çağrı merkezini defalarca aramama ve faks göndermeme rağmen işlem yapılamıyor.

 • 19 Temmuz
  09:38

  Sayın Misafirimiz;
  Bildiriminize istinaden yapılan inceleme sonucunda 11.04.2013 tarihinde mevcut Pegasus Plus üyeliğinizin iptali için çağrı merkezimize başvurmuş olduğunuz tespit edilmiştir.Üyeliğinizin statüsü kapalı olduğundan üzerinde herhangi bir işlem yapılamamaktadır.Üyeliğinizi tekrar aktif hale getirip kişisel bilgilerinizde güncelleme yapmak için çağrı merkezimi ile irtibata geçmenizi rica ederiz.
  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri