Pegasus Havayolları Paramı Geri Ödemiyor!

Abdulaziz G. |

Pegasus Havayolları'nın sitesindeki hatadan dolayı 1 gidiş dönüş bileti için fazladan 2 gidiş dönüş parası daha kredi kartımdan çekildi. Ertesi gün çağrı merkezine olayı bildirdim talep numarası oluşturuldu fakat 21 gün oldu hala bir cevap alamadım.

Dakikası 1.5 tl'lik çağrı merkezlerini aradığımda ise talep numarasını arıyorum bahanesiyle bekletilerek (8 dk sürdü) takip aşamasında cevabıyla yetinmemi istiyorlar. Daha fazla bekletilmeden çekilen fazla miktarın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdulaziz G.
  12 Temmuz
  03:29

  Bana önerdikleri yöntemi daha önceden uyguladım maalesef cevap alamdım. Tamamen zaman kazanmaya dayalı bir çözümdür.

 • Abdulaziz G.
  08 Temmuz
  16:03

  Bu mesajınız oyalamadan başka bir şey değildir. Ben söylediğiniz yolu da 12 gün önce deneyip (talep no: PC 1133143) ayrıntılı bir biçimde durumumu belirttim cevap alamadım. Eğer işlem yapmayı düşünüyorsanız; PC 1126257, 16 haziran da oluşturduğum (23 gün önce) bu durumu anlattığım talep numaram. Eğer yine inceleme cevabı alacaksam sizden, ilçemdeki hakem heyetine başvurmayı ve de BİMER'e şikayeti düşünüyorum.

  Teşekkür ederim.

 • 08 Temmuz
  15:41

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri