21 Mayıs 2013

Pegasus Havayolları Para İadesini Yapmadılar!

15-19 mayıs tarihli Trabzon - Amsterdam seyahatime hastalığım sebebiyle katılamadım. Doktor raporunu beş gün öncesinden faks ile kendilerine bildirdim. Bunun üzerine beni arayarak, başka bir parkur teklif ettiler. teklifi kabul etmedim. Sonra 7 gün hiç aramadılar. Bugün aradığımda , paramı iade etmeyeceklerini, şayet paramın yanmasını istemiyorsam, illa ki kendilerinden bilet almam gerektiğini söylediler.

Hastalık bir mücbir sebeptir. Bu durumda paramı iade etmek zorundalar. Seyahate zorlamak insan haklarında var mı? Fakat Pegasus havayolları hukuk tanımıyor. Ulaştırma bakanlığına şikayet edeceğim gibi, dava da açacağım.

Hasan 55 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Misafirimiz, Bildiriminize istinaden tarafımıza göndermiş olduğunuz fax mesajı incelenmiştir.Hastalık nedeniyle hakkınızda verilen karar dışında işlem yapılamayacağını bildirmek isteriz.Mevcut biletinizi kullanım süresi içerisinde tekrar kullanabilirsiniz.Konu hakkında daha fazla bilgi için 7/24 çağrı merkezimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz. çağrı merkezi:0 850 250 0 737 İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön