Pegasus Havayolları Özel Hatlar Gibi Pahalı Müşteri Hizmetleri!

H Gokhan M. |

Pegasus Havayolları'ndan 3 kişi 649 TL ödeyerek İzmir - İstanbul -İzmir bileti aldık. Bir sorunumuz sebebi ile biletle ilgili gerek online gerekse 0216'lı numaralardan erişmeye çalıştık.
Bizi sürekli dakikası 1,5 TL olan özel bir hatta yönlendiriyorlar ve kesinlikle destek veya cevap vermiyorlar

Son bilet alışımdır. Büyük bir ayıp ve müşteriye karşı saygısızlık olarak görüyorum. Daha çok paraya ihtiyacınız varsa, biletlere zam yapın.

Müşteri Temsilcisi ile yaptığım yazışma ektedir...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • H Gokhan M.
  23 Temmuz
  01:32

  0 sanki cevapsız kalır diye düşündüğüm için 1 verdim. NE saygılı bir ciddi cevap ne anlamlı bir açıklama maalesef. Bana bir şirketin Müşteri Hizmetleri telefonunu nasıl 0800 lü paralı hatlar gibi çalıştırabilirler aklım almıyor. Eminim bir gün birileri dur diyecektir. Benim için Pegasus bundan sonra çaresizlikteki seçim olabilir ancak.

 • H Gokhan M.
  16 Temmuz
  13:03

  :-) Çağrı Merkezi numaranız nedir? 888'li özel ücretli hat mı?

 • 16 Temmuz
  09:55

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaja istinaden online check in işlemlerinin gerçekleştirilmiş olduğu rezervasyonlarda değişiklik yapılmadan önce online check in işlemlerinin iptal edilmesi gerekmektedir.Bu doğrultuda işlemlerin tamamlanması için çağrı merkezimiz ile irtibata geçilmesi gerektiğini bildirmek isteriz.
  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri