15 Temmuz 2014

Pegasus Havayolları Özel Hatlar Gibi Pahalı Müşteri Hizmetleri!

Pegasus Havayolları'ndan 3 kişi 649 TL ödeyerek İzmir - İstanbul -İzmir bileti aldık. Bir sorunumuz sebebi ile biletle ilgili gerek online gerekse 0216'lı numaralardan erişmeye çalıştık.
Bizi sürekli dakikası 1,5 TL olan özel bir hatta yönlendiriyorlar ve kesinlikle destek veya cevap vermiyorlar

Son bilet alışımdır. Büyük bir ayıp ve müşteriye karşı saygısızlık olarak görüyorum. Daha çok paraya ihtiyacınız varsa, biletlere zam yapın.

Müşteri Temsilcisi ile yaptığım yazışma ektedir...

H 1.813 Okunma

Cevaplar

  • H23 Temmuz 2014

    0 sanki cevapsız kalır diye düşündüğüm için 1 verdim. NE saygılı bir ciddi cevap ne anlamlı bir açıklama maalesef. Bana bir şirketin Müşteri Hizmetleri telefonunu nasıl 0800 lü paralı hatlar gibi çalıştırabilirler aklım almıyor. Eminim bir gün birileri dur diyecektir. Benim için Pegasus bundan sonra çaresizlikteki seçim olabilir ancak.

  • H16 Temmuz 2014

    :-) Çağrı Merkezi numaranız nedir? 888'li özel ücretli hat mı?

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaja istinaden online check in işlemlerinin gerçekleştirilmiş olduğu rezervasyonlarda değişiklik yapılmadan önce online check in işlemlerinin iptal edilmesi gerekmektedir.Bu doğrultuda işlemlerin tamamlanması için çağrı merkezimiz ile irtibata geçilmesi gerektiğini bildirmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön