17 Nisan 2013

Pegasus Havayolları Online Check-in Sırası Normal Sıra İle 2. Kez Aynı!

9/4/2013 tarihinde online check-in sırasının normal sıra ile aynı olduğunu ve bu durumun online check-in mantığına tamamen aykırı olduğunu belirtmiştim. Benden rezervasyon kayıt numarasını istediniz ben de ilettim lakin sonrasında bana herhangi bir dönüş yapılmadı.

Yaşlı denebilecek olan annem ve kayınvalidem için aldığım QQX005 rezervasyon kayıt numaralı İzmir-Diyarbakır gidiş dönüş biletlerinin dönüşü bugündü. Ve bugün de aynı durumla karşılaşıldı. Online check-in yapılmasına rağmen normal check-in sırasından işlem yapıldı. İzmir'de de gişeler ayrı olmasına rağmen tek bir sıra yapılmış,boş olan hangisiyse o gişeden check-in alındı.

Eğer sıra beklenecekse online check-in'in ne anlamı var?

Alparslan 213 Okunma

Cevaplar

  • Alparslan19 Nisan 2013

    "...online check yapmış misafirlerimiz için ayrı kontuar açılmakta ve misafirlerimize hızlı ve güvenli bir şekilde uçuş imkanı sağlanmaktadır.Havaalanına geldiğinizde check in işlemleri için koordinatorlerimizden gerekli yardımı alabilirsiniz..." Bu mudur çözümünüz? Online check-in yap, çözüme kavuşsun öyle mi? Yukarıda anlattıklarım online check-in kontuarı açılmadığı üzerine, siz bana açılıyor diye cevap veriyosunuz? Ne yapalım, açılıyor, açılmıyor diye inatlaşalım mı? Bundan sonra size fotoğraflı ispat yapıcam, o zaman ne cevap verceksiniz merak ediyorum. Nasılsa yine açılmayacak online check-in kontuarı..

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 942751 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön