21 Ocak 2014

Pegasus Havayolları Online Bilet Sistemi Tüm Tarayıcılarda Hata Veriyor!

Pegasus Havayolları İnternet sitenizden 2 kişi 430 tl gidiş dönüş olan Lviv- İstanbul bileti çağrı merkeziniz arandığında hizmet bedeli adı altında 660 tl oluyor ve o işe yaramaz sitenizde Mozilla'da aynı internet Explorer'da, Chorme'da aynı şekilde hiçbir tarayıcıda sayfanız çalışmıyor. Toplam 4 farklı bilgisayarda denendi.

Sorun var kardeşim sitenizde! Bu nasıl iş? Madem sisteminizde sorun var bunun sıkıntısını ben neden çekiyorum? Bu tür zamanlarda çağrı merkezinizde de fiyatları aynıya çekin siteniz çalışmıyor diye çağrı merkezine zorunlu şekilde insanları yönlendiriyorsunuz insanları çağrı merkezine yönlendirmek için kullanılan bir stratejimi bu yaptığınız nasıl bir memnuniyetsizliktir!

Cansu 110 Okunma

Cevaplar

  • Cansu24 Ocak 2014

    Çözüm için yapılan kopyala yapıştır hazır metinlerle kalite hiçbir zaman arttırılmaz.

  • Cansu22 Ocak 2014

    Dün akşama kadar sitenizde sorun bulunuyordu şikayeti ilettiğim tarih saate bakarak inceleseydiniz güncel düzelmiş haline bakarak sorun bulunmuyor yazmazdınız müşteri hizmetlerinizde 660 tl olan bilet sitenizde 430 tl hala müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz diyorsunuz !! Sitenizde dün problem vardı şirket içinde butür sorunlardan şikayetlere yanıt dönen birim olarak bilginiz yoksa hiç cevap atmayınız şuanda düzeldiğinin bende farkındayım dün akşam 18:30dan sonra bileti alabildim zaten !!

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaja istinaden halihazırda web sitemiz interaktif biletleme işlemlerinde herhangi bir sorun bulunmadığını web sitemizi kullanarak biletinizi satın alabileceğinizi ya da çağrı merkezimizi arayarak gerekli desteği alabileceğinizi bildirmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön