Pegasus Havayolları Önce Rötar Sonra Kapı Kapandı Sizi Alamayız!

Selçuk S. |

17.05.14 tarihli İstanbul Samsun uçuşuna annemle babama bilet aldık, uçağa binmeyi beklerken uçağın rötarlı kalkacağı ve kalkış saatinin anons edileceği söylendi beklemeye devam ettik. Bir süre sonra ne zaman kalkacağını sorduk uçağa biniş için kapıların kapatıldığı söylendi! Bizim gibi anonsun yapılmadığını söyleyen kişilerle kalakaldık! Eşyalar uçakta biz havaalanında kaldık eşyaları kargoyla yollayacaklarını söylediler!

Kaç gün oldu eşyalar yok (71 yaşındaki anne ve babamla gece 12'ye kadar eşya için havaalanında bekletildik bu arada) yetkiler bırakın özür dilemeyi kaba konuştular.

O kadar insan ortada kaldı yazık! Pegasus Havayolları'nın adını bazı çalışanlar çıkarıyor kendi hatalarını telafi etmeye bile çalışmadılar. Ayrıca bu havada ne rötarı onuda anlamak zor sanırım personelin biri gecikti! Bir daha asla Pegasus'a binmeyiz!

Etiketler :

Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj Uçuş Rötar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk S.
  30 Mayıs
  13:12

  Umurlarinda degil yaziklar olsun

 • Selçuk S.
  24 Mayıs
  17:13

  Son tercihim olur mecbur kalirsam bir sirket bu kadar duyarsiz olur

 • Selçuk S.
  22 Mayıs
  13:57

  Yasanan sikintidan sonra ne varsa yirtip attik butun bilgileri verdik bi daha vereyim gercekten yardimci olmak isteyene bunlarda yeter 17.05.2014 18.35 sabiha gokcen istanbul samsun seferi yolcu Mustafa Serdar Sakine Serdar oradaki calisanlariniza nezaketi ogretmenizi oneririm yasli insanlar saatlerce beklemek zorunda kaldi birakin biletleri yenilemeyi ozur bile dilemediler

 • 22 Mayıs
  08:57

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri