08 Nisan 2013

Pegasus Havayolları Ödemeler!

Bundan bir hafta önce Pegasus'tan gidiş dönüş olmak üzere İzmir-İstanbul bileti aldım. Sağlık sorunlarım nedeniyle 48 saatten fazla bir zaman önce bileti geri vermek istediğimde 159 TL'lik bileti iade edersem sadece 23 TL vergiyi verebileceklerini söylediler ama eğer istersem başka bir tarihe ertelersem 16 TL verip başka yere bilet alabileceğimi söylediler. Bileti iptal ettiğimde 159 TL biletin 23 TL'sini iade ettiler.

Bu durumdan şikayetçiyim. Bir daha asla Pegasus'tan bilet almayacağım. Pegasus bu yolla haksız kazanç sağladığı için şikayetçiyim.

Ferhat 93 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Misafirimiz; Pegasus Havayolları olarak, Türkiyede ve yurtdışında onlarca noktaya uçuş yapmakta olup, 1990 yılından bu yana başarılı geçmişi ile Türkiye’nin en önde gelen havayolu şirketleri arasında olduğumuz bilinci ile, misafirlerimize sunulan hizmet politikasında her zaman güvenli ve kaliteli seyahat imkanı vermek ve bu doğrultuda da, uygun fiyat seçenekleri ile tüm misafirlerin bu olanaklardan yararlanabilmesini sağlamak temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Bu bağlamda her dönemde yeni kampanyalar düzenlenerek misafirlerimize ucuz ücretli seyahat imkanları sunulmaktadır. Ucuz ücretlerin satışa açılması belirli kurallar ile mümkün olabilmektedir. Bildindiği üzere bilet iptal ve değişiklik kuralları havayollarının kendi inisiyatifleri doğrultusunda belirlenmektedir. Şirketimiz uçuşlarına ait biletlerin ücret sınıflarına göre iptal ve değişiklik kuralları farklılık göstermektedir. Bu kurallar uçuş belgesinin B.1 maddesinde ve internetten bilet satın alma öncesinde okunup anlaşıldığına dair misafir tarafından imzalanan "Genel Kurallar" bölümünde detaylı olarak yer almaktadır. Saygılarımızla; Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön