Pegasus Havayolları Müşterisini Mağdur Eden Havayolu Şirketi!

Şennur S. |

24 Haziran 20:10 İstanbul-Samsun uçağı için biletim vardı. Ve o gün online check-in yapmıştım koltuğum 17A idi hatta. Uçuştan 1 saat önce gişeye gittim biletimi almaya böyle bir isim yok rezervasyonunuz yok dediler. Telefonumdaki mesajı gösterdim kodu girdiler ve siz bekleyin dediler. Bekledim uçuş vaktim geldi dedim. Bu saatten sonra işlem alamıyoruz. Biletiniz yandı dediler. İlk kez Sabiha Gökçen'den uçağa biniyordum ve denileni yapmıştım.

Biletim yandı bavulumla beni gezdirip beklettiler ve sonra uçağınız kaçtı dediler. Hangi firmada böyle bir sorumsuzluk olabilir anlayamadım. Benim gibi aynı uçakta böyle mağdur 3 kişi var. Daha işim bitmedi tüketici hakları ve mahkemeye taşıyacağım bu işi.

Etiketler :

Personel Davranışı Geciken / Yavaş Check-in

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şennur S.
  19 Temmuz
  02:51

  Check in ile ilgili bilgi vermemişsiniz kendi hatanız olduğu için mailde. Hukuki süreç başlamıştır. Gazeteci olarak da tüm medya yaptığınız kötü muameleyi ve kalitesizliğinizi görüp bilecektir.

 • Şennur S.
  10 Temmuz
  16:27

  Asla bidaha tercih etmem 1 koltuğu 2 kişiye satan firma

 • Şennur S.
  01 Temmuz
  16:36

  O kısımdan da yazdım ama oradan cevap verilmediğini sizde herkes gibi biliyorsunuz. PNR numaram EV9QH8 umarım bir çözüm üretirsiniz.

 • 25 Haziran
  16:51

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri