Pegasus Havayolları Müşteri İlişkileri!

Güven P. |

Pegasus Havayolları, satın aldığım İstanbul-Donetsk ve Lviv-İstanbul uçak biletlerini Ukrayna'daki malum olaylar nedeni ile bilet ücretini tam olarak iade edeceğini çağrı merkezi ile yaptığım görüşmelerde bildirmiştir.

30.05.2014 tarihinde oluşturduğum talep neticesinde bilet ücretinin tarafıma 5-7 iş günü içerisinde yapılacağı bildirilmişti. Aradan 10 iş günü geçmesine rağmen ödeme gerçekleştirilmedi. Çağrı merkezi ile görüştüğümde yeni talep oluşturarak ödemenin 5-7 iş günü içinde yapılacağı bildirildi.

Ödeme yine yapılmadı. Son olarak görüştüğümde ödemenin herhangi bir zamanda yapılacağı bildirildi. Yani aradan 1 aydan fazla süre geçmesine rağmen iade işlemi gerçekleştirilmedi.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güven P.
  06 Kasım
  08:56

  Türkiye\'de hizmet veren en ciddiyetsiz firma kesinlikle pegasus havayollarıdır.

 • Güven P.
  21 Ağustos
  12:54

  Bilet iade talimatını vereli yaklaşık 3 ay oldu ama hala ciddiyetsiz, kurumsallıktan uzak, hala havayolu taşımacılığını nasıl yaptığı anlaşılmayan havayolları firması iadeyi gerçekleştirmemekle bu alanda dünya rekoruna koşuyor. Tabii ki de yapılan yazışmalara cevap vermeyerek dakikası emekliye verilen zam kadar olan çağrı merkezine yönlendirme çabası da göz ardı edilmiyor.

 • Güven P.
  09 Temmuz
  08:40

  her şikayete aynı cevabı vermeniz de güzel. zaten oradan da yazmıştım. bu matbu cevabı vermeniz bile 24 saatten fazla sürüyor.

 • 08 Temmuz
  15:47

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri