Pegasus Havayolları Mağdur Yolcu!

Canan Ö. |

21.08.2014 tarihinde 20:35'de PC206 sefer sayılı uçakla Edremit'e gitmek için havaalanına gittik check-in yaptırdık bize uçağın 1 saat rötarlı olduğu söylendi. 2 ayrı Pegasus Havayolları görevlisi tarafından, içeri gidik zamanımız çok diye Wings Lounge'de oturduk 1 saat kala kalktık biniş kapımıza gittik, görevli uçağın zamanında kalktığını söyledi. Peki bize niçin yanlış bilgi veriliyor?

Cep telefonlarımız sadece onların reklamları için mi alınıyor bize niçin haber verilmiyor? 3 kişi havaalanında mağdur olduk. Havaalanında check-in yaptıran yolcuyu nasıl bırakırlar? Niçin haber verilmez? Çalışan personel uçuş saatleri hakkında bizi nasıl yanıltabilir?

Etiketler :

Personel Davranışı Uçuş Rötar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Canan Ö.
  17 Eylül
  10:46

  yazdım ama cevap veren arayan olmadı

 • 28 Ağustos
  09:37

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri