Pegasus Havayolları Kredi Kartımdan Mükerrer Çekim Yaptı İade Etmiyor!

Fatih D. |

24 Nisan 2014 Tarihinde flypgs.com üzerinden bilet almak için kart bilgilerimi girdim. Ödeme butonuna bastığımda site hata verdi ben de ikinci kez işlem yaparak biletimi aldım. İnternet bankacılığından kontrol ettiğimde kartımdan mükerrer çekim yapıldığını görerek Pegasus Havayolları Müşteri Hizmetlerini aradım.

Bankadan işlem kodu almadan iade yapmayacaklarını belirttiler. Banka ise provizyon kodu verebileceklerini işlem kodu olarak ayrı bir kod bulunmadığını belirtince Pegasus Havayolları
müşteri hizmetlerini yine aradım ama yine de iade işlemim yapılmadı.

Param Pegasus Havayolları'nda ve geri ödemiyor. Banka kod vermiyor. Müşteri mağdur firmanın umurunda değil. Artık Pegasus Havayolları ile uçmanın büyük bir hata olduğunu düşünüyorum.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih D.
  20 Mayıs
  16:48

  6 Gün oldu ne arayan var ne soran? Bu mu müşteri memnuniyeti.

 • 14 Mayıs
  11:12

  Sayın Misafirimiz;
  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Kredi kartınızla bilet alım aşamasında yaşadığınız probleme istinaden daha detaylı bir araştırma yapılabilmesi için aşağıdaki linki kullanarak tarafımıza eğer varsa rezervasyon kayıt numaranızı,işlem yaptığınız kredi kart numaranız,işlem tarihiniz,uçuş tarihleri ve parkur bilgilerini göndermeniz gerekmektedir.Yapılan incelemenin ardından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri