06 Şubat 2014

Pegasus Havayolları Kırılan Valizle İlgili Tutanak Tutmuyor!

03.03.2014 de PC215 no'lu uçuşla geldiğimiz Sabiha Gökçen Havaalanı'nda, valizimizin taşıma / çekme kolunun kopmuş olduğunu gördük. Pegasus Havayolları kayıp / hasarlı bavul ofisine başvurduk. Bagaj etiketimiz ve pasaportumuzun fotokopisi çekildi, 5 gün içinde havayoluna başvurmamız söylendi, biz de işlem tamam diye çıktık.

Oysa tutanak tutulması gerekiyormuş. Bunu bize orada çalışan hiç kimse söylemedi. Bu durumda bu personelin ihmali vardır ama Pegasus, o anda tutanak tutulmadığı için hasarın tazmini konusunda problem çıkarıyor.

Biz tüketici ve müşteri olarak görevimizi yaptık, başvurduk, Pegasus kendi hatası için özür dileyeceğine, tutanağı bahane edip ödemeden kurtulmaya çalışıyor.

Tolga 94 Okunma

Cevaplar

  • Tolga 09 Şubat 2014

    Şirketin birimleri arasında ciddi koordinasyon ve bilgi eksikliği var, süreç yönetimi iyi planlanmamış.

  • Tolga 06 Şubat 2014

    Geri dönüşte bir çözüm önerisi yok ! Olayın hemen ardından havaalanındaki kayıp hasarlı eşya büronuza gittiğimiz ve durumu anlattığımız halde sadece pasaport ve bagaj fişi fotokopisi çekip, bize tutanak tutulmasının gerektiğini söylemeden gönderdiler ! Tabi fotokopileri vs alınca prosedürün bu kadar olduğunu sanıyorsunuz ! Sonuçta pegasus personeli ihmalinin sonucu bize tutanak raporu verilmemiştir, buna bir çözüm getirilmemiştir !

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1052094 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön