23 Eylül 2013

Pegasus Havayolları Kilo Aşımı Sorunu!

2013 yılı nisan/mayıs ayında Sivas'tan İzmir'e anneme Pegasus Havayolları'ndan bilet aldım. Ama almaz olaydım. Chek in için gişeye gittik. Gişede bayan biri vardı. annem kimliğini verdi ve bagajını tartıya koydu. tahminen 2-3 kilo fazla geldi yada gelmedi. Gişedeki bayan kilo aşımından dolayı bilmem kaç para ücret istedi. Bizde çok az kilo aşımı olduğunu başka firmalarda sıkıntı yapılmadığını söylesek de illa para istedi.

Biz de fazla ağırlığı valizden çıkartıp el bagajı yaptık. Ancak bayan bu seferde ikinci geçiş kapısında kilere kaş göz yaptı. Sonra bu taraftakiler kıllık yapmaya başladı. Adamlarla az kalsın boğaz boğaza geliyorduk.

Uğur 1.061 Okunma

Cevaplar

  • Uğur23 Eylül 2013

    neden diğer hava yolları şirketi esnek davranıyor acaba.çünkü müşteri ahlakı varda ondan.zaten siteye pegasus ile yapılan şikayetleri görünce sizden başka bir şey beklenmez.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Misafirimiz, Bildiriminize istinaden her misafirimizin iç hat uçuşlarında serbest bagaj hakkı her bir misafir için 15 kg ile sınırlandırılmış olup bu ağırlığın üzerinde olan bagajlardan fazla bagaj ücreti tahsil edilmektedir.Konu hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret etmenizi rica ederiz. http://www.flypgs.com/bilgilendirme/genel-kurallar.aspx Genel Bagaj ve Taşınabilir Aletler Serbest ve Fazla Bagaj Bilgisi İlgi ve anlayışınıza teşekkür eder, bir sonraki uçuşunuzda benzer bir durum ile karşılaşmamanızı dileriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön