07 Ekim 2013

Pegasus Havayolları Kayıp Valiz Sorunu Çözülmüyor!

Pegasus Hava Yolları 979469 dosya numaralı kayıp valiz hakkında dosyayı sonuçlandırmadan savsaklıyor. Dosya o kadar kötü takip ediliyor ki; 17 Ağustos tarihinde tüm evraklar gönderilmesine rağmen sanki gönderilmemiş gibi tüm evraklar yeniden isteniyor.

Bilgehan 107 Okunma

Cevaplar

  • Bilgehan08 Ekim 2013

    Sayın Pegasus Yetkilisi, 1. Bu cevabınız da savsaklamanın bir belirtisi: 2. Kayıp bagaj için istediğiniz tüm evraklar size gönderilmesine ve sadece bagajın kayıp olduğuna dair rapor bize ulaştırılacakken hala aynı yönde cevap veriliyor. 3. 04 Eylül-06Eylül-11Eylül tarihli iletiler incelenirse konunun kurumunuzca gereksiz yere bu noktalara taşındığı görülecektir. 4. Ama siz savsaklamak konusunda ısrarcı olduğunuz kadar hukuk kuralları savsaklanan bu konuların çözümü için o kadar keskin olacaktır.

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi08 Ekim 2013

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1007211 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön