10 Şubat 2014

Pegasus Havayolları Kayıp Bagaj Ve Umursamaz Personel!

26 Şubat Tarihinde Bodrum İstanbul Seferi sırasında üç valizimden birisi kaybolmuştur. İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı yer hizmetleri biriminizce düzenlenen tutanak da elimizde vardır.

Birkaç gün arandılar ama bulamadılar, bir ay süresi var, sonuç alınamazsa tanzim yoluna gidilir dendi. En sonunda yazılı başvuru ve tanzim işlemleri için e-posta atmam istendi, bu geçen 11 aylı süreç içinde [email protected], [email protected] adreslerine defalarca e-posta gönderdim, defalarca farklı birimleri telefonla aradım, hiç bir sonuç alamadım.

Pegasus Havayolları'ndan arayıp bir cevap veren bile yok, maalesef bu kadar lakayt, umarsız ve insana saygısız bir hizmet firması nasıl olur, anlayamadım!

Saim 87 Okunma

Cevaplar

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Misafirimiz; Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için mesajınız ilgili departmanımıza iletilmiş olup en kısa sürede tarafınızla irtibata geçileceğini bildirmek isteriz. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön