Pegasus Havayolları Kayıp Bagaj İçin 30 Gün Süre Verdi!

Onur K. |

Dün Diyarbakır'dan biletlerimizi aldığımızda bankolarda bulunan yönlendirici ekranlar çalışmıyordu çalışmadığını belirttik görevlilere. Benim bulunduğum yerde Antalya uçuşu yazıyordu bir hatalı işlem söz konusu olduğunu belirttim görevlilere herhangi bir sorun yok 2 uçuşta aynı bankodan kabul alınıyor diye cevap aldım. Bir aksiliğin olacağını hissettiğim için fotoğrafını çektim valiz kaydımın ve İzmir'e indim korktuğum başıma geldi.

Bu sabah kayıp valiz biriminizi aradım 30 gün süre olduğunu belirttiler. Şimdi yetkililerinize sormak istiyorum. Bayram tatili için yola çıkmışım ve herşeyim valizimde şu anda mağdur durumdayım. Pegasus Havayolları'nın dikkatine...

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  08:45

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri