Pegasus Havayolları Kayıp Bagaj Eziyeti!

Müge T. |

25 Ağustos günü bavulum Sabiha Gökçen gelmedi. Pegasus yer hizmetleri bana iki uçuşun daha bavullarının tamamını bekletti. İlgisiz uçuşların bagajlarını da saatlerce bekledikten sonra bagajımın kayıp olduğuna anca ikna olan yer hizmetlerine SAWPC11618 referans no ile rapor tutturdum. Bundan sonra esas eziyet başladı Call center her aradığımda meşguldü bagajım bulunmasına rağmen adresim bulunamıyordu.

Ben de raporda yer alan email adresine mail atarak ismimi, iş adresimi ve bavulun içindekileri tekrar yazdım. Ancak İstanbul'da bir bankanın Genel Merkezi olan iş adresimi 5 gündür bulamadılar. Demin call centera ulaşmayı ilk defa başardım telefondaki kişi bana yardımcı olamayacağını söyledi.

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müge T.
  20 Şubat
  12:04

  Herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Saatim çalındı

 • Müge T.
  15 Eylül
  15:23

  Pegasusun kaybettiği bavulumun içinden çalınan eşyamla ilgili SUÇU OLUP OLMADIĞINA ilişkin değerlendirme yapması bile \"müşteri\" diye bir kavramları olmadığının bir işareti bence. Müşteri yok hizmet yok eziyet var.

 • 05 Eylül
  15:52

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 995325 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri