Pegasus Havayolları Kayıp Bagaj!

Tuğçe S. |

31.08.14 tarihinde ADB-SAW-HRK uçuşumuzda bavulumuz kayboldu. Bizimle birlikte yaklaşık 30 kişinin daha bavulu gelmedi. Yaptığım araştırmalar sonucunda bavulumuzun İzmir Adnan Menderes Havalimanından çıkmış olduğunu öğrendim. Sabiha Gökçen Havaalanında araştırmak istediğimde ise Pegasus Havayolları Dış Hatlar Kayıp eşya bürosuna veya 0 850 0224 no'lu kayıp eşya hattına telefonla hiçbir şekilde ulaşamadım.

Bavuluma ne zaman ulaşacağımı bilmek istiyorum yalnızca. Genişleyen kadrosuyla her türlü hizmetimizde olduğunu iddia eden Pegasus'ta iletişime geçecek kimse bulamamaktan şikayetçiyim!

Etiketler :

Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçe S.
  02 Eylül
  14:07

  Belirttiğiniz mail adresine bavulum kaybolur kaybolmaz mail ilettim zaten ancak cevap yok! 0 850 0224 no.lu hattan da 3 kere görüşmüş olmama rağmen mantıklı bir cevap alamadım. Sabiha Gökçen havaalanında benzer bavullar olduğu söyleniyor!!!! Ee yani??? Ben bavuluma ne zaman kavuşacağım? Üzerindeki etikette numarası olan, nereden nereye gideceği çok belli olan bir bavul neden hemen sevk edilemez anlayamıyorum. Havacılık anlayışınıza yakıştıramıyorum. Bavulumu istiyorum!!!

 • 02 Eylül
  13:09

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaja istinaden mybag@flypgs.com adresi ile irtibata geçmenizi rica ederiz.
  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri