01 Eylül 2014

Pegasus Havayolları Kayıp Bagaj!

31.08.14 tarihinde ADB-SAW-HRK uçuşumuzda bavulumuz kayboldu. Bizimle birlikte yaklaşık 30 kişinin daha bavulu gelmedi. Yaptığım araştırmalar sonucunda bavulumuzun İzmir Adnan Menderes Havalimanından çıkmış olduğunu öğrendim. Sabiha Gökçen Havaalanında araştırmak istediğimde ise Pegasus Havayolları Dış Hatlar Kayıp eşya bürosuna veya 0 850 0224 no'lu kayıp eşya hattına telefonla hiçbir şekilde ulaşamadım.

Bavuluma ne zaman ulaşacağımı bilmek istiyorum yalnızca. Genişleyen kadrosuyla her türlü hizmetimizde olduğunu iddia eden Pegasus'ta iletişime geçecek kimse bulamamaktan şikayetçiyim!

Tuğçe 457 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe02 Eylül 2014

    Belirttiğiniz mail adresine bavulum kaybolur kaybolmaz mail ilettim zaten ancak cevap yok! 0 850 0224 no.lu hattan da 3 kere görüşmüş olmama rağmen mantıklı bir cevap alamadım. Sabiha Gökçen havaalanında benzer bavullar olduğu söyleniyor!!!! Ee yani??? Ben bavuluma ne zaman kavuşacağım? Üzerindeki etikette numarası olan, nereden nereye gideceği çok belli olan bir bavul neden hemen sevk edilemez anlayamıyorum. Havacılık anlayışınıza yakıştıramıyorum. Bavulumu istiyorum!!!

  • Pegasus Havayolları Temsilcisi02 Eylül 2014

    Sayın Misafirimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz mesaja istinaden [email protected] adresi ile irtibata geçmenizi rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön