14 Ekim 2014

Pegasus Havayolları Kaybolan Valiz İçinden Alınan Armani Saat!

01. 10. 2014 - 08. 10. 2014 tarihleri arasında, Pegasus Havayolları ile Y028AM referans numaralı biletle Ankara - İstanbul - Lviv'e giderken yaşadığım problemi dile getireceğim. 01.10.2014 tarihinde, Lviv, Ukrayna hava limanına vardığımda valizi bulamadım.

Hava limanında bulunan kayıp eşya bölümüne giderek valizimin gelmediğini bildirdim ve bana bir form doldurttular. 2 gün sonra İstanbul'da kaybedilen valizim geldi. Bu 2 gün içinde alışveriş yapmak durumunda kaldım. 2 gün sonra, hava limanına tekrar taksi parasını ben ödeyerek valizimi almaya gittim ve Amerika'dan alınma, Emporio Armani marka AR2448 model saatimin çalındığını gördüm.

Hava limanında kimse de ilgilenmedi.

Mehmet 1.243 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 19 Ekim 2014

    HAlen adamlar telefon edip özür dahi dilemedi. Kendi internet sitelerinden şikayet kaydı da oluşturmuştum. Ama adamlar o kadar terbiyesiz, o kadar edepsiz ki, kendi hatalarından kaynaklanan bu durum için özür dahi dilemediler. Bırak çözüm bulmayı, çözüm önerisi dahi yapılmadı. Bir daha asla Pegasusu kullanmayacağım. Yaklaşık 1 ay öncede başka bir arkadaşımın valizini kaybetmişlerdi. Gerçekten yazıklar olsun...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön