Pegasus Havayolları Kaybolan Valiz İçinden Alınan Armani Saat!

Mehmet Ali Ş. |

01. 10. 2014 - 08. 10. 2014 tarihleri arasında, Pegasus Havayolları ile Y028AM referans numaralı biletle Ankara - İstanbul - Lviv'e giderken yaşadığım problemi dile getireceğim. 01.10.2014 tarihinde, Lviv, Ukrayna hava limanına vardığımda valizi bulamadım.

Hava limanında bulunan kayıp eşya bölümüne giderek valizimin gelmediğini bildirdim ve bana bir form doldurttular. 2 gün sonra İstanbul'da kaybedilen valizim geldi. Bu 2 gün içinde alışveriş yapmak durumunda kaldım. 2 gün sonra, hava limanına tekrar taksi parasını ben ödeyerek valizimi almaya gittim ve Amerika'dan alınma, Emporio Armani marka AR2448 model saatimin çalındığını gördüm.

Hava limanında kimse de ilgilenmedi.

Etiketler :

Personel Davranışı Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Mehmet Ali Ş.
    19 Ekim
    16:40

    HAlen adamlar telefon edip özür dahi dilemedi. Kendi internet sitelerinden şikayet kaydı da oluşturmuştum. Ama adamlar o kadar terbiyesiz, o kadar edepsiz ki, kendi hatalarından kaynaklanan bu durum için özür dahi dilemediler. Bırak çözüm bulmayı, çözüm önerisi dahi yapılmadı. Bir daha asla Pegasusu kullanmayacağım. Yaklaşık 1 ay öncede başka bir arkadaşımın valizini kaybetmişlerdi. Gerçekten yazıklar olsun...