Pegasus Havayolları Kaybolan Bagaj!

Ali B. |

2890 sefer sayılı uçağınızla izmir den Adana ya saat 06.55 uçtum. XH 050663 No Bagaj imi teslim ettim. Ancak Adana'da bana Bagajımı ( Valizimi) teslim alamadım. Benim bagajıma benzeyen ama bana ait olmayan ve üzerinde bagaj etiketi de bulunmayan başka bir yolcu benim valizimi alıp kendi valizini bıraktığı anlaşıldı. Ben bu durumla ilgili gerekli tutanağı tutturdum.

Valizim bulunur düşüncesiyle içindeki bir kaç örnek eşyalarımdan tutanakta belirttim. Elbet ki tamamını belirtme ihtiyacı duymadım. Ancak bu güne kadar defalarca valizimin akıbetini tel. sormama rağmen bir sonuç elde edemedim. Defalarca aradığım 0 850 250 0 737 nolu telefonda dakikalarca bekletildim. Onca da kontörümden oldum.

Etiketler :

Kayıp / Hasarlı Bagaj Tazmin Kayıp / Hasarlı Bagaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali B.
  12 Nisan
  21:14

  bugün 12 nisan 2013 pegasus hava yolu denilen bu firma halen benim maduriyetimi giderebilmek için bir adım atmadı. halimi aNLATACACAK BİR YETKİLİYEDE ULAŞamadım.. kendisini bile ifade etmekten ac,iz vasifsiz kişilerle görüşmekten ve telefon faturası ödemekten bıktım.
  müsterisine bu kadar duyarsız kalan ve kendisi tafarından mağdur edilen yolcusunun kavbettiği valizine sahip kıçmaktan açia bir pegasus firmasına söyleyek tek sözüm kaldı. YAZIKLAR OLSUN. 3 AYDIR SORUNUMU SÖZEMEDİLER VEYA ÇÖZMEK İSTEMİYORLAR

 • 27 Şubat
  08:31

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 924745 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri