Pegasus Havayolları Kartımdan Fazla Para Çekildi!

Serap G. |

Gece saat 01.30 civarında Yılbaşı-Kıbrıs bileti aldım. Rezervasyon yaparken bileti hesapladım 355 TL idi. Ekran sürekli donuyordu. İşlem oldukça yavaş gerçekleşti. Onayladıktan 1 saat sonra tesadüfen bankadan gelen mesajda 499 TL çekildiğini okudum ve müşteri hizmetlerini aradım. İptal edemeyeceklerini söylediler. Ben zaten iptalini değil işlemin düzeltilmesini istedim. İsteğim gerçekleşemeyeceği söylendi.

Şu anda yeniden ekrana girip hesapladığımda 359 TL çıkıyor. Kendimi saf yerine koyulmuş hissediyorum. Ekranınızdan kaynaklanan hatanın cezasını neden ben çekiyorum? Sadece bu yıl içinde Pegasus Havayolları'ndan kendime ve yakınlarıma 14 tane bilet almışım. Eşimin ve şirketimizde çalışanların iş seyahatleri hariç.

Etiketler :

Bilet Fiyatı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  09:00

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri