Pegasus Havayolları İsviçre Frangı İle Bilet Satmışlar!

İlke Didem U. |

27.06.2014 tarihinde Flypgps.com adresinden aldığım bileti web sitesinden kaynaklı bir sorun yüzünden TL olarak gözüken para birimi kredi kartı ile ödeme ekranına geldiğinde "chf"olarak değişmiştir. 191 TL' ye satın aldığımı zannettiğim biletin 191.00 CHF olduğunu gördüm.

Pegasus Havayolları Müşteri hizmetlerini aradım F**** isimli müşteri temsilcisi ile görüştüm. Kendisi tutarın bir kısmının ceza olarak kesileceğini söyledi ve konuşma üslubundan dolayı başka bir müşteri temsilcisine yada yöneticisine aktarmasını istediğimde ise yapamadığını ve konuşmanın devamında benimle dalga mı geçiyorsunuz gibi cümleler kullandı.

Canlı destek kısmından konuştuğum müşteri temsilcisi ise kampanya dönemlerinde böyle sorunlar olduğunu söyledi.

Etiketler :

Bilet Fiyatı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Bilet İşlemleri Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlke Didem U.
  07 Temmuz
  17:36

  Firmadan hala 04.07.2014 tarihinde yazmış olduğum durumdan bir yanıt alamadım. Çağrı merkezinin dakikası 1,5tl olduğu için 82,75tl telefon faturası geldiği için ben birdaha müşteri hizmetleri aramayacağım. Lütfen konuyla ilgili benimle iletişime geçin. İptal slibini göndermenizi talep ediyorum.

 • İlke Didem U.
  04 Temmuz
  12:33

  27.06.2014 tarihinde saat 21.00 civarında Özlem ismindeki müşteri temsilcisi yetkilisi olduğunu söyleyen hanımefendi ödeme yaptığım paranın iadesini gerçekleştirdiğini 3-7 iş günü arasında hesabıma geçeceğini belirtti fakat Yapıkredi bankası ödemenin olmadığını iptal slibini göndermeniz gerektiğini belirttiler. İptal slibini mail adresime göndermenizi talep ediyorum.

 • 30 Haziran
  08:53

  Sayın Misafirimiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.Tarafımıza iletmiş olduğunuz 1136587 talep numaralı mesajınıza istinaden size geri dönüş yapıldığını belirtmek isteriz.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri