Pegasus Havayolları İsviçre Frangı İle Bilet Satmış!

Çiğdem T. |

Ben 08/06/2014 tarihinde İzmir'den İstanbul Sabiha Gökçen havaalanına Servet A. adına bilet aldım. Kendi adıma olan kredi kartını kullandım. Bilet fiyatı 125 tl idi. Ama kartımı kontrol ettiğimde 300 tl'ye yakın para çekildiği gördüm.

Pegasus Havayolları Müşteri hizmetlerini aradım Frank üzerinden çekim yapıldığını iletiler. Hemen o gün mail attım. 23.06.2014 tarihine kadar yanıt alamayınca dün tekrar mail attım. Bana verilen cevap hatanın bende olduğunu çekim yapılırken dikkatli olmam gerektiği sebebin bilgisayarın Dns ayarlarının yanlış olabileceği bu nedenle yanlış çekim yapılabileceği idi.

Şimdi ben bu durumda 125 tl'lik bilete 300 tl'ye yakın para vermiş oldum. Pegasus Havayolları'nın bizlerin parasını haksız yere almasına muhtaç olduğunu bilmiyordum.

(Uçuş no PC 119)

Etiketler :

Bilet Fiyatı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Bilet İşlemleri Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çiğdem T.
  29 Haziran
  12:15

  Şikayetim çözülmedi. Tenezzül edip onlara yazdığım maile cevap vermediler. Yine de ilginize teşekkür ederim

 • 24 Haziran
  16:36

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri