01 Aralık 2014

Pegasus Havayolları İptal Olan Biletimin 61 €'Luk İadesi!

28 Haziran 2014 tarihinde iptal ettiğim biletimin iade ücreti için çeşitli yollarla (telefonla arayarak, mail atarak, bize ulaşın bölümüne yazarak) Pegasus Havayolları firmasına ulaşmaya iletişim kurmaya çalıştım. Fakat attığım onlarca mail ve görüşmeler sonucunda 28 kasım 2014 tarihinde olmamıza rağmen, yani aradan 5 ay geçmesine rağmen iptal olan biletimin iade ücretini hala tarafıma gerçekleştirmediler.

Üstüne üstlük dakikası 1.5 lira olan müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen telefonda bekletildim ve saniyeler, dakikalar ve bunların karşılığı olan paralar havaya uçtu. Berbat ve kabul edilemez bir müşteri politikası izleyen Pegasus Ailesini, sülalesini kınıyorum!

Tarik 402 Okunma

Cevaplar

 • Tarik 16 Aralık 2014

  Nihayet aradan geçen 6 ayın sonunda Pegasus Firması iade edilmesi gereken 61.50 Euro'yu 177 Türk Lira'sı olarak hesabıma bugün itibariyle aktarmış bulunmaktadır.Ancak bana ve benim gibi mağdur edilen bütün müşterilerine niye böyle umursuzca davranıldığını,normalde 7 ila 10 gün sürmesi gereken bu işlemin neden 6 ay sürdüğünü anlayamadım.Ve insanları nasıl mağdur ettiklerini,sinir ettiklerini,strese soktuklarını,yetkili birimlerin görmesi duyması haksızlığa susulmaması karşı durulması için büyük bir çaba sarf ettim.Sonuç olarak ŞİKAYET VAR ekibinin bu sorunumu çözmekte en büyük rolü oynaması ve sorunumu çözüme kavuşturması,beni böyle bir platformda HAK HUKUK ADALET in aranabileceğine ikna etmiş durumdadır.Allah Şikayet Var ekibinden razı olsun,tüm emeklerini helal etsinler.Bundan sonra sıkı bir takipçisi olarak kalacağım ve çevremdeki herkese ama herkese bu siteyi bu ekibi tavsiye edeceğim. ABLALARIM ABİLERİM KARDEŞLERİM LÜTFEN HAKSIZLIĞA KARŞI SUSMAYIN VE ELİNİZDEN NE GELİYORSA YAPIN.YOKSA TÜRKİYE'DE BÖYLE GELMİŞ BÖYLE GİDER.BÖYLE GİTMEMESİ İÇİN ŞİKAYET VARRRRR !!!!

 • Tarik 06 Aralık 2014

  Bu mesajı dün bu saatlerde aldım..2 ila 10 iş günü içerisinde paramı yatıracaklarını söylüyorlar.Beni zaten 5 aydır bekletiyorsunuz ve bu yaptığınız ayıbı firma olarak affettirebilmek için hızlı ve kesin çözümle denemeyi düşünebilirdiniz.Ve en kötü ihtimal bir telefon açabilirdiniz.Neyse kurtarabilirsek hakkımız olanı buna da şükür.Gerçi normalde 162 euroluk biletin iptaline zaten 61 euro alacağım.Hak buysa :)

 • Tarik 04 Aralık 2014

  1. Personelinin çözüm aşaması diye bir olay söz konusu olmadı. 2. Kurumsal olarak herhangi bir yöntem uyguladığından söz edilemez. 3. Şikayetime karşı herhangi bir çözüm üretilmedi.Geri dönüş bile yapılmadı. 4. Bir daha mı ?

 • Tarik 03 Aralık 2014

  Hala daha bir dönüş gerçekleştirmediler.İnsanı katil eder bunların vurdumduymazlığı.O para hesabıma yatacak ! Sokakta bulmuyoruz eşek değiliz :) Karanlık bir firma olma yolunda emin adimlarla koşuyorlar.Kırbaclamak lazım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön