Pegasus Havayolları İptal Edilen Uçuşu Aktarma İle Sağladılar!

Demet G. |

Pegasus Havayolları'ndan 15 nisan 2014 tarihi için Ankara'dan Adana'ya uçak bileti aldım. Bundan iki ay önce internet sitelerine girdiğimde bu parkurda uçuş bulunmamaktadır yazıyordu. Adana'ya uçuşları iptal mi edildi diye düşünürken İstanbul'dan uçuşlarının devam ettiğini gördüm. Şahsıma haber verilmediği için aktarma yolu ile de olsa bir şekilde Adana'ya götüreceklerini düşündüm.

Fakat e-mail adresimi kontrol ettiğimde 24.02.14 tarihli bir mail gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım ve bizi o şartlarda Adana'ya bilgisini verdiler, götüremeyecekler.

Şimdi size soruyorum; bana uçuş iptali yapıldığı anda neden haber vermiyorsunuz? Alternatif firma bakardık ayrıca kurum politikanız müşteriyi mağdur etmek mi?

Etiketler :

Personel Davranışı Rötar - İptal Bilgilendirme Uçuş İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Demet G.
  28 Şubat
  09:38

  web siteniz üzerinden de ulaştırdım henüz bir çözüm sağlanmadı. ama herkes okusun diyede burada da paylaşmak istedim. KESİNLİKLE ÖNERMİYORUM PEGASUS'u

 • 28 Şubat
  09:26

  Sayın Misafirimiz ;
  Bildiriminize istinaden daha detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş sağlanması için rezervasyon kayıt numaranız ile beraber şikayet detaylarınızı web sitemiz üzerinden Bize Yazın bölümünü kullanarak iletmenizi rica ederiz.Bize Yazın bölümü ile ilgili aşağıdaki linki kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
  http://flypgs.com/bize-ulasin/bize-yazin-iletisim-formu.aspx

  İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Pegasus Havayolları Misafir İlişkileri